На перший погляд може здаватися, що бункер не має нічого спільного з комфортом та розкішшю. Але ця думка оманлива, адже на ринку є багато пропозицій, які нічим не поступаються звичним гарним апартаментам та будинках, хіба що можуть похизуватися ізоляцією від бурхливого життя.

Читайте також Вдалий старт: яким був перший продаж житла від КН РІЕЛ за програмою "єОселя"

Vivos Indiana, Індіана, США (35 тисяч доларів)

Цей комфортний притулок розташований під землею та готовий прийняти до 80 осіб. Це помешкання – переобладнаний бункер часів Холодної війни, який може витримати ядерний вибух потужністю 20 мегатонн.

Сучасний сховок від світу та катастроф / Фото The Vivos Group

Площа бункера становить понад 1 000 квадратних метрів, і місце тут коштує 35 тисяч доларів. Власники стверджують, що ця інвестиція буде кращою, аніж у квартиру.

30-acre rural estate, Вашингтон, США (700 тисяч доларів)

Якщо вам не до вподоби безвилазно сидіти в бункері, то можна задуматися про власність розміром у 30 акрів, де бункер – це просто один з об'єктів на ділянці.

Життя серед лісу / Фото Love Property

Наразі тут є лише мінімальні зручності для простого життя, тому новим власникам доведеться попрацювати над своїм комфортом самотужки.

Бункер-ранчо, Колорадо, США (1 мільйон доларів)

Цей варіант – просто ідеальний вибір для тих, хто хоче спробувати романтику ранчо та переживає, що зі світом може трапитися якесь лихо. Ззовні будинок доволі звичайний, але всередині є все, що потрібно для виживання за будь-яких умов.

Ранчо-бункер / Фото Love Property

Особняк Преппера, Річмонд, США (6,5 мільйонів доларів)

Цей захищений будинок сподобається тим, кому до вподоби розкішне життя, щоб не творилося у зовнішньому світі. 9 спалень, 10 ванних кімнат, безліч місця для розваг та гарний краєвид – тут є усе, чого лиш тільки може забажати душа.

Захищена розкіш / Фото Garretts Real Estate Group

На глибині 8 метрів розташоване ядерне сховище, яке облаштоване не гірше за сучасний пентхаус. Втім, у будинку є пляма в репутації через загибель доньки колишніх власників, тому черги з покупців наразі немає.