Це перше подібне рішення в межах країни. Таким чином уряд намагається розв'язати проблему дефіциту житла для студентів, молодих сімей та безпритульних.

Варто знати Новобудови Києва на лівому березі: на які об'єкти звернути увагу

Як Данія планує оновити житловий фонд

Оновлена угода передбачає, що спеціальному фонду виділять 10 мільярда данських крон (близько 1,34 мільярда євро). На ці кошти до 2031 року у країні будуватимуть соціальне житло.

Будівельна активність столиці Данії нині знаходиться на рекордно високому рівні. У місті дедалі частіше зносять стару забудову, звільняючи місце для будівництва нових будинків.

Копенгаген сконцентрує увагу на будівництві соціального житла / Фото Pexels

Утім активне оновлення міста спровокувало масові протести містян. Відтак влада була змушена піти на зустріч та створити список будівель, які, як вважають самі данці, є важливими для репрезентації міста. Зокрема, кожен мешканець Копенгагена може подати список будівель, які повинні бути захищені від зносу.

Данія долучиться до відбудови українського Миколаєва

Данія погодилася взяти участь у відбудові України, яка щодня страждає через обстріли російськими військами. Наразі лідери країни заявили про готовність допомогти відновити Миколаїв.

Окрім цього, данська прем'єр-міністерка Метте Фредріксен розповіла, що держава виділить близько 90 мільйонів доларів на зброю для України.