Причому, як розповідають у Корпорації Нерухомості РІЕЛ, вкладати кошти кияни хочуть у новобудови, які зведені принаймні на 50%. Інший, не менш важливий критерій, – вартість. Через високі ціни на правому березі Дніпра, покупці придивляються до житла у Деснянському Дніпровському та Дарницькому районах.

До теми Ринок нерухомості оживає: на яких київських об'єктах відновили будівництво

Який район обрати

Обирати житло варто, виходячи з індивідуальних уподобань та способу життя. Однак є деякі універсальні параметри. Серед них – ціна, авторитет забудовника, площа квартири, наявність паркінгу, благоустрій та звісно – район, де ви будете жити.


ЖК "Берег Дніпра" від КН РІЕЛ у Дарницькому районі / Фото РІЕЛ

На лівому березі їх три – кожен має свої особливості, переваги та недоліки.

  1. Деснянський. Він з'явився наприкінці 1980-х, характеризується великою кількістю наземного транспорту, що забезпечує можливість дістатися практично до будь-якої частини міста.
  2. Дніпровський. У різних рейтингах він займає перше місце як найбільш екологічно чистий район столиці – тут величезна кількість парків, скверів і озер. У цьому районі багато наземного транспорту і розвинена транспортна розв'язка, тож можна швидко дістатися до будь-якої точки міста. Ціни на нерухомість у Дніпровському районі – одні з найнижчих у місті, тоді як покупцям пропонують великий вибір житла як на вторинному, так і на первинному ринку житла. Головним недоліком району є недостатньо розвинена інфраструктура, також спостерігається проблема з відсутністю шкіл і дитячих садків.
  3. Дарницький. Основні переваги цього району – активний розвиток інфраструктури, розгалужена мережа доріг, наявність одразу семи станцій метро. Практично з будь-якого житлового масиву Дарницького району можна дійти пішки до метро. Водночас ціни на нерухомість усе ще залишаються на доволі низькому рівні.

Який клас житла обрати

Також слід визначитися із класом новобудов. Їх є 4 – економ, комфорт, бізнес та преміумклас.

В сьогоднішніх реаліях більшість покупців цікавиться саме комфорт-класом. Такі квартири мають поліпшене або вільне планування, а під час будівництва можуть бути застосовані нестандартні технологічні рішення. Житло цього типу доволі тепле та оснащене хорошою звукоізоляцією. Ціна за 1 квадратний метр починається від 14 – 15 тисяч гривень.


ЖК "Берег Дніпра" від КН РІЕЛ / Фото РІЕЛ

На лівому березі Києва цим параметрам відповідає ЖК "Берег Дніпра" у Дарницькому районі. Окрім перерахованих переваг, у новобудові передбачені квартири різного планування, а також об'єкти внутрішньої інфраструктури, які роблять комплекс комфортним місцем для життя і відпочинку. У бонус майбутні мешканці отримають прекрасний вид на Дніпро.

До теми – хід будівництва ЖК "Берег Дніпра" у Києві / відео КН РІЕЛ