Важливо продумати дизайн так, щоб душова кабіна та ванна не виглядали надто громіздкими, а в кімнаті розмістилися інші предмети: побутова техніка, умивальник, тумби. Ви можете скористатися планувальником ванної кімнати, щоб зрозуміти, якою вона вийде після ремонту.

Зверніть увагу Що таке технічний паспорт будинку та хто оплачує його виготовлення

Як облаштувати душ і ванну

Кімната має бути просторою, щоб розмістити все необхідне. Душ можна вбудувати в нішу або зробити спеціальний куточок. Ви також можете використовувати стандартну кабіну, встановлену біля стіни.

Обирайте лаконічну та елегантну ванну, яка не привертатиме до себе багато уваги. Сучасні чаші бувають з акрилу, штучного каменю, чавуну тощо.

Душ і ванну можна розташувати в різних кутах кімнати або в одну лінію біля стіни. Сучасні інсталяції не тільки виглядають стильно, але й заощаджують місце;

Душ і ванна в різних кутах / Фото Room to do

Також слід приділити увагу іншій сантехніці. Раковина у ванній кімнаті не повинна бути великою. Якщо ви плануєте розмістити пральну машину, подумайте про те, щоб встановити її під раковиною.

Шафи повинні вписуватися в дизайн інтер'єру. Старайтеся мінімізувати елементи декору в кімнаті, де є і душ, і ванна. Світлі відтінки стін та підлоги, гарне освітлення – ключ до стильної та сучасної ванни.

Кому сподобається планування з ванною та душовою кабіною

Сім'ям з дітьми. Купати немовлят у душі не вийде. Велика ванна для таких цілей зручніша.

Власникам домашніх тварин. Велику собаку не можна мити в маленькому душі, тому ванна буде потрібна.

Молодятам. Враховуйте інтереси обох. Романтикам обов'язково сподобається ванна.