Останніми власниками будинку була пара художників, а до них там жила також місцева художниця. Кожен, хто купує його, начебто залишає там свій відбиток. Зараз житло продають за 425 тисяч доларів.

Зверніть увагу Іпотека для українських захисників: що потрібно знати перед оформленням

Будинок яскравих кольорів

Однією з тих митців, які жили в будинку, була Роуз Джонсон – художниця з Аризони, яка померла в 2009 році.

"Вона була місцевою легендою. Її мистецтво унікальне. Джонсон додала багато декоративних елементів навколо дверних рам, стелі та молдингів", – розповів агент з лістингу Боб Кляйн.

Унікальне житло називають бунгалом, бо воно одноповерхове і маленьке. Будиночок вміщує три спальні й дві ванні кімнати, а його загальна площа становить 110 квадратних метрів. Це житло побудували досить давно – ще в 1914 році.

Різнобарвний інтер'єр / Фото Bob Klein

"Ми живемо у справді візуально красивій місцевості з пейзажами із красивими кольорами та червоними скелястими горами. Крім того, цей будинок у Бісбі розташований за 8 кілометрів від кордону з Мексикою. Тож на дизайн вплинула мексиканська культура кольору та відсутність страху використовувати колір. Це те, що я справді люблю в цьому будинку, – поділився агент.

Ідеальним покупцем цього яскравого й різнобарвного будиночка став би художник. Адже дуже мало людей зрозуміють цей дизайн і навряд чи його збережуть.