Насправді фарби саме для ванної кімнати не існує, але є фарби, створені для вологого середовища. Які їхні основні переваги – читайте далі.

Зверніть увагу Сьому чергу ЖК "Велика Британія" від КН РІЕЛ введено в експлуатацію: що пропонують мешканцям

Фарби для ванних кімнат

Фарби, які добре "працюють" у ванних кімнатах, мають кілька ключових характеристик:

  • Властивості проти плісняви: фарба для ванної кімнати містить антимікробні добавки, які допомагають протистояти (але не повністю запобігають) цвілі.
  • Покриття, яке можна мити: оскільки стіни ванної кімнати потребують час від часу протирання або навіть чищення, хороша фарба для ванної кімнати трохи стійкіша та еластичніша, ніж інші інтер’єрні фарби.
  • Щільна структура: деякі фарби мають більш щільну структуру і можуть з часом довше зберігати блиск.

Яку обрати

Задовго до того, як розробили фарби з властивістю "стійка до плісняви", використання глянцевих фарб було найефективнішим способом боротьби з вологою у ванній кімнаті. Чим вищий глянець, тим краща ефективність фарби.

У старих ванних кімнатах ви часто бачите глянцеві покриття на всіх поверхнях. Глянцеві фарби не запобігають появі плісняви, але вони полегшують процес прибирання. Стійкі плями змивати зі стін з таким покриттям значно легше.

Одним із найкращих варіантів наразі є латексна фарба. Ґрунтовка, стійка до цвілі, також є чудовим початком якісного фарбування ванної кімнати.