Цей будинок розташований прямо на воді та змушує прихильників природної краси та спокою затамувати подих. Як виглядає унікальний особняк, показуємо далі.

Цікаво Контролювати забудову стане легше: девелопер про відкриття реєстру об'єктів будівництва

Будинок на воді

У Челсі на причалі Чейн-Волк розташувався приголомшливий будинок на воді. Він – найкращий приклад життя на річці у найсучасніших традиціях дизайну. Природні краєвиди на річку Темзу відіграють особливу роль у ремонті, адже їх неможливо не помітити у панорамних вікнах, що заливають кімнату світлом.

На ринку цей будинок з'явився не для продажу. Нинішніх власників цікавить довгостроковий орендар. Вартість? Вона вас шокує: 12 192 долари за умови укладення договору мінімум на 12 місяців.

Величезна територія будинку ретельно продумала та спланована. Відтак всередині є 2 спальні, 2 ванні кімнати, велика кухня та обідня зона з терасою, яка ідеально підходить для відпочинку.


Розкішна ванна кімната / Фото House beautiful

Спальня / Фото House beautiful


Кухня у вишуканому особняку / Фото House beautiful


Зона відпочинку / Фото House beautiful


Вишукана тераса на річці / Фото House beautiful

Зона для відпочинку та обідня зона мають відкрите планування та з'єднані зі стильною кухнею з необхідною технікою та кам'яними стільницями.

Нижній поверх зі спальнями доповнюють гардеробні кімнати, а довершує дизайнерські ідеї дубова підлога. Тут же місця вистачило на підсобне приміщення, приміщення для рослин і складське приміщення. Воно ідеально підійде для тих, хто працює дистанційно, адже забезпечене необхідною технічною базою.