Зараз доступні десятки варіантів дизайну спальні: від класичних до екстравагантних. Вибір залежить від ваших уподобань. Ми розповімо про найпопулярніші стилі, які обирають для спалень.

Зверніть увагу Як перевірити забудовника в період воєнного стану: покрокова інструкція

Які стилі найпопулярніші

Усе залежить від естетичних уподобань та наявного бюджету. Якщо звернутися до професійних дизайнерів, вони підкажуть найкращий дизайн для вашого приміщення. Зараз модними стилями є:

  • кантрі. Цей стиль найкраще підходить для приватних будинків. Коване ліжко, штори і дерев'яні меблі – серед головних акцентів кантрі. Стиль виглядає вишукано, зберігає контакт із природою, тому цінується серед прихильників незвичайних дизайнерських рішень.
  • східний стиль. Вам потрібно буде придбати низьке ліжко, облаштувати кімнату гарними світильниками та доповнити декор настінними циновками.
  • прованс. Вам сподобається його простота та витонченість. Тут переважають світлі відтінки, що створює відчуття легкості. Стіни можна прикрасити дрібними візерунками у вигляді метеликів, птахів і квітів.
  • гламур. Спальня буде виглядати дорого, елегантно. Зазвичай таку кімнату облаштовують в рожевих або схожих відтінках. Такий варіант підійде для підлітків чи молодих дівчат.

Оберіть будь-який із представлених варіантів, і ваша спальня матиме вишуканий вигляд. Потім варто довірити роботу професіоналам. Дизайнери ретельно вивчать проєкт. Вони запропонують оптимальні рішення з урахуванням сучасних тенденцій і всіх ваших побажань.