Із квартири з голими стінами у затишний дім: пара поділилася результатом самостійного ремонту
Джерело:
MirrorЕббі та її чоловік Стюарт живуть в муніципальній шотландській квартирі вже понад 6 років. Попри те, що пара потрапила в скрутне фінансове становище, їм все ж вдалося дещо покращити умови життя.
Коли пара переїхала на квартиру, тут було лише ліжко, старий диван та кухонна стільниця. Щоб почати облаштування дому, їм довелося взяти позику. Це допомогло придбати базову техніку, зокрема холодильник.
Цікаво ОСББ чи керуюча компанія: як не помилитися при виборі управління багатоквартирного будинку
Оскільки пара не могла дозволити дорогого декору, Еббі вирішила скористатися послугами магазинами роздрібної торгівлі, де більшість речей можна придбати за оптовими цінами. Це допомогло заощадити трохи грошей. Водночас пара зазначає, що вони не хотіли економити на речах щоденного вжитку. Тому меблі, такі як стіл, диван і ліжко, вони купували у перевірених виробників.
Купувати дешевше, як ми звикли, – це марна трата грошей, оскільки ці речі швидко виходять з ладу. Тому ми почали заощаджувати та купувати якісніші меблі, – розповідає Еббі.
Ремонт будинку теж проводився власними силами. Пара використала білу фарбу, щоб оновити вигляд спальні, вітальні та кухні, стіни яких були в жахливому стані. Щоб замаскувати проблемні ділянки підлоги, Еббі та Стюарт купили м'які килими.
Пара оновила фасади кухні, перефарбувавши їх в біле та використала сірий ламінат. Це допомогло візуально розширити невеличку кімнату.
Коли Еббі поділилася ходом ремонту у тіктоці, в неї з'явилося 6500 нових підписників. На думку жінки, це може допомогти зруйнувати стигму навколо муніципального житла та тих, хто отримує пільги.
Коли вони лише переселилися у це житло, Еббі довелося працювати прибиральницею. Зараз вона та Стюарт мають стабільний дохід і відкладають його для того щоб викупити квартиру в місцевої влади.