Оскільки вітальня часто є основною кімнатою в домі, ви захочете вибрати практичний килим. Однак переконайтеся, чи буде він актуальним за кілька років, чи доречним буде у дизайні вашої вітальні. Закрити ці вічні питання допоможе лише правильно підібраний колір. Дизайнери інтер'єру радять на це опиратися.

Зверніть увагу Інвестиції в нерухомість: як обрати об'єкт та забудовника

Бежевий

Безумовно, найпопулярнішими є килими в нейтральних тонах, таких як бежевий. І це чудовий варіант для вітальні.

"Нейтральні відтінки також створюють тепле й затишне відчуття у вітальні, створюючи атмосферу гостинності для друзів і родини", – кажуть фахівці.

Нерухомість Тренди і натхненняСвітла вітальня з килимом у нейтральних тонах / Фото Pexels

Теракотовий

Якщо ви схиляєтеся до яскравіших відтінків, то дизайнери радять подумати про теракотовий. Хоча він трохи крикливий колір, але позачасовий.

"Теракотовий килим чудово поєднується з дерев'яними меблями, доповнюючи загальну домашню атмосферу. До того ж він забезпечує ідеальний баланс кольору та текстури", – вважають дизайнери.

Нерухомість Тренди і натхненняВітальня з теракотовим килимом / Фото Kelling Designs

Вугільний

Ще один варіант, схвалений експертами, – темно-вугільний килим. Хоча цей колір недооцінений, він справді вартий уваги.

"Це чудовий вибір для тих, хто хоче додати драматичності своїй вітальні. Він чудово поєднується зі смарагдово-зеленим, рубіново-червоним або іншими відтінками сірого", – зазначають експерти.

Важливо пам'ятати одне правило: якщо ви обрали темний килим, обов'язково оформляйте вітальню у світлих та яскравих кольорах.

Нерухомість Тренди і натхненняКилим відтінку деревного вугілля / Фото CB2