На своїй інстаграм-сторінці Анна розповіла, що дуже любить займатися редизайном і декоруванням. Якось вона вирішила, що хоче облаштувати собі кімнату на літо в старому будинку, що колись належав її прадідові.

Зверніть увагу Купівля квартири в новобудові: що треба знати про акт приймання-передачі житла

Чудове оновлення за копійки

Анна обрала маленьку кімнату, щоб не витрачати надто багато часу та коштів. Вона зауважує, що робила не ремонт приміщення, а лише певні оновлення. Жінка розповіла, що ця кімната вже тривалий час є складом, як і весь будинок, тому все почалося з прибирання.

Далі Анна вирішила побілити стіни, а опісля – пофарбувати підвіконня, карниз і люстру. Наступні етапи – відновлення старого столика та фарбування поручнів ліжка. На завершення Анна перефарбувала традиційну червону підлогу на білу та подбала про декор.

Сучасна кімната в старому будинку: дивіться відео

Перетворення кімнати обійшлося їй у 620 гривень, але деякі матеріали на господарстві вже були. Якщо враховувати ще це, то оновлення обійшлося приблизно у 800 – 900 гривень.

Користувачі соцмереж були вражені результатом. Коментаторка Аліса пише: "Вау! Це так стильно вийшло. Все чітко поєднано, нічого лишнього. шикарна біла підлога і старі двері. Аж не віриться, що в старій хаті такий апгрейд!".

Нерухомість Тренди і натхнення Гарна кімната в старому будинку Чудова спальня на час літнього відпочинку / Фото з інстаграму anet_homestaging

Деякі користувачі писали, що кімната настільки стильна, що схожа на міністудію для фотосесії.