Колір підлоги може змінювати відчуття простору – збільшувати чи зменшувати кімнату, зважаючи на те, який тон ви оберете. Ба більше, відтінки можуть викликати певний настрій, тож з ними справді треба бути обережними.

Зверніть увагу Як підтвердити дохід при купівлі квартири: поради девелопера

Який колір підлоги обрати

"У поєднанні зі світлим інтер'єром темна підлога створює драматичний контраст, водночас роблячи кімнату більшою та світлішою", – розповідають дизайнери.

Найпопулярнішим кольором підлоги є сірий, і зокрема сіра деревина. Вона нейтральна, легко поєднується з іншими тонами й матеріалами. До того ж на сірій підлозі несильно видно бруд, і вона досить бліда, щоб відбивати світло.

Зрештою, ось на чому слід зосередитися під час вибору кольору підлоги:

  • настрій, який ви хочете створити. Темніша підлога холодних тонів створює формальне відчуття; темні покриття в теплих тонах створюють відчуття затишку; бліді кольори зроблять вашу кімнату повітряною та яскравою;
  • кількість природного світла. Що світліший колір підлоги, то більше він підійде для природно темної кімнати; якщо ваша кімната залита світлом, то ви маєте розкіш вибирати;
  • розмір кімнати. Чим світліший колір підлоги, тим більшою буде кімната.

Нерухомість Тренди і натхненняСвітлі тони підлоги візуально збільшують кімнату / Фото Pexels

Все ж багато дизайнерів радять обирати підлогу нейтральних відтінків, як-от сірий. Він позачасовий і слугуватиме гарним тлом для яскравих меблів чи декору.