На думку психологів кольору, найкращим тоном для зменшення стресу є синій. Він символізує свіжість і життєву силу, тож є незмінним фаворитом, коли справа стосується дизайнів інтер'єру.

Зверніть увагу Яскравий екстер'єр та вдале розташування: особливості ЖК "Голоські Кручі" у Львові

Синій колір допомагає знизити рівень стресу

Використання синього в домі є перевіреним методом зменшення стресу, заспокоєння та зцілення розуму.

"Синій має позитивні властивості, про що свідчить психологія кольорів, такі як полегшення тривоги, співчуття, теплота, підбадьорення, духовність, вірність і вдумливість", – кажуть експерти.

Нерухомість Тренди і натхненняСпальня насичено-блакитного кольору / Фото Barlow & Barlow

Цікаво, що цей колір дуже часто обирають і без вищезгаданих знань про нього. Він спокійний та прохолодний, легко поєднується з багатьма кольорами, доречний як у класичних, так і в сучасних дизайнах.

Які відтінки синього найкраще допомагають зменшувати стрес? Переважно це небесно-блакитний або звичайно блакитний. Але хтось любить і насичений блакитний, який нагадує море. Є також прихильники дуже сміливого відтінку індиго. Усе залежить від того, які тони вам подобаються та з чим вони у вас асоціюються.

Нерухомість Тренди і натхненняБлакитні стіни у їдальні / Фото Laura Stephens

Зверніть увагу на те, які почуття у вас викликає синій колір. Потім уважно подумайте, чи буде цей колір доречним у вашій кімнаті.