Кожен колір має свої переваги. Одні можуть візуально збільшити приміщення, інші – зменшити. Однак варто звертати увагу також на колір кімнати, щоб вони гарно поєднувалися.

Зверніть увагу КН РІЕЛ поповнила портфель реалізованих будинків у Києві: особливості ЖК Ok'Land

Білий

Білі кухонні шафи можна використовувати в будь-якому стилі інтер'єру. "Вічний, але сучасний, він додасть класичним шафам піднесеного вигляду, що стане ідеальною основою для нейтральних і барвистих аксесуарів і меблів", – говорять експерти.

Водночас білі шафи легше забруднюється, ніж інші. Тому вони будуть не найкращим вибором для будинків з маленькими дітьми та домашніми тваринами.

Білі шафи будуть просто ідеальні на кухні / Фото Neptune

Сірий

Існує ціла низка різних відтінків сірого кольору, від сіро-білого до темно-сірого. "Сірий, безумовно, один із найпопулярніших кольорів, які ми бачили останніми роками. Він підходить практично до будь-якого стилю кухні, від сільського до ультрасучасного", – каже фахівчиня Мелісса Клінк.

Сірий легко поєднується з іншими кольорами, що полегшує створення вдалої колірної схеми для кімнати.


Сірі шафи можна обирати для будь-якого інтер'єру / Фото Future

Жовтий

Сміливіші, яскравіші та тепліші відтінки є новою колірною тенденцією для кухонних шаф. Їх можна використовувати як для всієї кімнати, так і для її окремих зон, наприклад, для кухонних островів.

Популярним енергійним відтінком є жовтий. Він чудово виглядає у великих та малих приміщеннях. Однак у невеликих кухнях краще використовувати бліді відтінки жовтого, бо яскраві можуть бути надто домінантними.

Жовті шафи додають яскравого акценту / Фото Naked Kitchens