Передпокої в стилі хай-тек ідеально гармоніюють із кімнатами сучасних дизайнів. Таке рішення візуально збільшить простір і підкреслить смак господаря.

Зверніть увагу Що таке технічний паспорт будинку та хто оплачує його виготовлення

Основні характеристики стилю

Для стилю хай-тек характерний мінімалізм. Він має певні риси, які виділяють його з-поміж інших:

  • строгі та точні лінії;
  • використання металевих елементів;
  • скляні або дзеркальні поверхні;
  • багато світла;
  • система розсувних дверей, перегородки.

Хай-тек – це про світлі відтінки. Кімната в основному повинна бути витримана, не більше ніж у трьох кольорах. Поціновувачі хай-теку здебільшого використовують чорний, білий і сірий в різних поєднаннях. Також можна побачити темно-коричневі та бежеві відтінки.

Нерухомість Тренди та натхнення
Поєднання основних кольорів / Фото Pinterest

Меблі для передпокою

Якщо кімната має достатню площу, шафа з дзеркальними дверцятами ідеально впишеться в загальну картину. Якщо місця мало, краще обмежитися металевою стійкою для верхнього одягу і дзеркалом.

Не зовсім доречно в цьому стилі виглядають м'які меблі. Не захаращуйте ними передпокій. В крайньому разі віддайте перевагу пуфа зі штучної шкіри.

Високотехнологічне освітлення

Не варто вішати масивні люстри. Освітлення має бути багато з різних джерел. Точкові світильники на стелі або трекові світильники чудово доповнять інтер'єр, не руйнуючи ідеї стилю.
Якщо все-таки хочеться мати люстру, потрібно вибирати точні форми. Обирайте круглу або квадратну.

Мінімалізм, функціональність і практичність – є основою напрямків високих технологій. Головне завдання – не перевантажити приміщення і зберегти основну ідею. Тоді передпокій матиме стильний і лаконічний вигляд, а власники квартири неодмінно отримають захоплені компліменти від гостей.