Будинок площею понад 400 квадратних метрів із чотирма спальнями з'явився на ринку за 995 тисяч доларів. Востаннє його продавав у 2018 році той же агент з нерухомості, що й зараз. Браян Сон добре пам'ятає це житло, каже, що воно нагадує річковий човен.

Зверніть увагу Мають врегулювати низку питань: забудовник про нововведення на ринку житла

Власне житло над Міссісіпі

Теперішній власник використовував будинок як основне місце проживання. Та загалом він вважається літнім домом. Агент каже, що цей будинок може стати гарним джерелом доходу, і мовиться не про звичайну оренду.

"Проведення весілля. Там, де є тенісні корти, можна поставити намети. Неподалік від обриву над річкою вийдуть чудові фотографії, адже там неймовірні краєвиди", – вважає Браян.

Теперішній власник любить історію будинку і дуже дбав про збереження його минулого. В інтер'єрі збереглися оригінальні вбудовані шафи, ліпнина, паркетна підлога, стіни з білої сосни, три каміни.

Чудові краєвиди з кожного куточка / Фото Realtor

"Ділянка площею 10 акрів також особлива завдяки краєвиду на Луїзіанський залізничний міст, який перетинає річку Міссісіпі, з'єднуючи Міссурі з Іллінойсом", – розповідає агент.

У власності навіть є прибудований гараж на дві машини. Сьогодні це звична справа, ніхто не здивується. Та в 1939 році, коли збудували дім, це була важка робота.

Теперішній власник сподівається, що наступним господарем стане той, хто цінуватиме унікальну архітектуру та історію будинку.