Який матеріал більш практичний, і якому догляду потребують кухні без ручок, розповіла дизайнерка інтер'єру Alexandra Crystal.

Цікаво Як все розмістити у маленькій кухні: 5 моментів, без яких не обійтися

Рекомендації для кухні без ручок

  • Щоб фасади кухні без ручок менше бруднилися від частих дотиків – вибирайте світлі відтінки. Також дизайнерка інтер'єру рекомендує підібрати напівглянцеве, сатинове, матове або злегка шорстке оздоблення замість глянцевого.
  • За словами Олександри, найбільш непрактичний варіант – чорна глянцева кухня без ручок. Таке рішення може підійти тільки тим, хто рідко готує.
  • Якщо все ж хочеться використати ручки – підберіть їх для нижніх шаф і ящиків (вони брудняться більше, ніж верхні). Якщо ж у приміщенні вузький прохід – використовуйте ручки для верхніх шаф.

Світлі фасади – більш практичний варіант для кухні без ручок​ / Фото pinterest

Читайте Розкрито 10 секретів дорогого інтер'єру

  • Також ви можете комбінувати фасади з фурнітурою різних типів. Так, наприклад, навісні шафи можуть відкриватися за рахунок натискних механізмів або подовжених фасадів, а нижні – за рахунок вбудованого профілю Gola,
    – зазначила Alexandra Crystal.

Шафи без фурнітури виглядають стильно​ / Фото pinterest

  • Для вбудованого холодильника і посудомийної машини можна залишити ручки. Це пов'язано з тим, що для їх відкриття потрібно докладати більше зусиль, тому зручніше, коли є ручка.