Проте, як зазначає мешканка багатоповерхівки Юлія Романовська, коштів на усе не вистачає. Тож мешканці звернулися за допомогою до усіх небайдужих.

Читайте також Ринок нерухомості оживає: на яких київських об'єктах відновили будівництво

Будинок, який знає увесь світ

Як пише одна із мешканок зруйнованого будинку Юлія Романовська – зараз він непридатний до життя. Щоб виправити це, люди об'єдналися та за власний кошт розпочали перші етапи відновлення.

Ми розуміємо, що у Держави не вистачає коштів на все. Але мешканці хочуть повернутися додому,
– ділиться Романовська.

За її словами, у будинку мешкає близько 400 осіб. Спільними силами вони розібрали завали та підсилили зруйновані поверхи. Це допоможе уникнути обвалу в майбутньому. На це жителі витратили близько 1,5 мільйона гривень.

Надалі мешканці планують відновити цілісність житлової споруди. Як розповідає Романовська, конструктори, які проєктували дім, підтвердили, що його можна врятувати. Але до його реконструкції слід приступити вже найближчим часом.

Зараз громада зібрала кошти на перший етап робіт та створила благодійний фонд, внески з якого вони будуть залучати на реконструкцію будівлі. Для того, аби здійснити задумане, мешканці просять допомогти фінансово. Реквізити можна знайти в оригінальному дописі.