Хоча нерухомість називають одним будинком, тут їх три. Разом вони коштують захмарні 105 мільйонів доларів. Однак будинки можна придбати окремо: основний маєток – за 72 мільйони доларів, а інші два – за 33 мільйони доларів.

Зверніть увагу Яскравий екстер'єр та вдале розташування: особливості ЖК "Голоські Кручі" у Львові

Чарівний комплекс у горах біля річки

Власність розташована вздовж річки Форк на ділянці площею 3,4 гектара. Основний маєток вміщує аж вісім спалень та тринадцять ванних кімнат. Гостьовий будинок має дві спальні, а будинок наглядача вміщує одну кімнату.

Нерухомість Тренди і натхненняЕкстер'єр маєтку / Фото Realtor

Розташування на березі річки – головна перевага комплексу, вважають агенти з лістингу. "Там чудово, спокійно та красиво, а навколо вас природа", – кажуть агенти.

Нерухомість Тренди і натхнення
Комплекс розташований біля річки / Фото Realtor

Головний маєток має площу понад 1560 квадратних метрів. Його збудували 10 років тому з найкращих матеріалів: шліфованого сайдингу з ялиці, блакитного граніту, онікса з підсвічуванням, білого мармуру. Панелі та шафи виготовлені з рифтового дуба.

Нерухомість Тренди і натхненняВ інтер'єрі поєднали класичний та сучасний стилі / Фото Realtor

У будинку є власна винна кімната, а також медіакімната з панорамними вікнами, звідки видно захопливі краєвиди. Його можна використовувати як первинне, так і вторинне житло. Поруч з комплексом розташовані багато інших будинків. Дехто з власників справді живе в горах на постійній основі.