Тепер це офіційно найдорожчий будинок у Коннектикуті. Маєток розташований на приватному півострові і колись мав титул найдорожчого будинку в США. Від нього до центру Мангеттена всього лише 56 кілометрів.

Зверніть увагу Інвестиційна цінність: чому наявність паркінгу збільшує привабливість житлових комплексів

Розкішний будинок продавали за ще вищою ціною

Особняк розташований на ділянці площею 50 акрів (близько 20 гектарів) та на висоті 12 метрів над водою. Цікаво, що в лютому цього року його продавали за ще вищу ціну – 150 мільйонів доларів.

"Будинок Copper Beech – це перлина узбережжя Грінвіча. Це неймовірний комплекс з усією можливою розкішшю для вишуканого відпочинку та роботи", – пишуть агенти з лістингу.

Відомо, що особняк збудували ще у 1898 році, а пізніше його ретельно відреставрували за сучасними стандартами. Головний будинок має площу 1255 квадратних метрів та вміщує вісім спалень і вісім ванних кімнат.

Чудовий будинок з елегантним інтер'єром / Фото Sotheby's International Realty

На початку підʼїзної дороги є дві вежі у стилі французького Відродження завдовжки 550 метрів. На території будинку стоїть каретна будка, також є будиночок біля басейну, сторожка та дві оранжереї.

Басейн, трав'яний тенісний корт, яблуневий сад, огороджені сади та два приватні пляжі – це все також належить до власності. Ви навіть можете вирушити на пікнік на приватний острів – це ще один шикарний привілей, який повпливав на популярність будинку.