17-кімнатний комплекс Lenox Hill, який належав покійній Трамп з 1992 року, виставлений на продаж за 26,5 мільйона доларів. Агенти з нерухомості розповіли, що пропонують покупцям.

Читайте також Пільгова іпотека "єОселя": як отримати кредит на готову квартиру та житло, що будується

Що відомо про житло Івани Трамп

За даними Wall Street Journal, Трамп придбала історичний будинок площею 810 квадратних метрів у 1992 році за 2,5 мільйона доларів. Сьогодні вартість житла значно вища, причому, додає видання, виторг від продажу таунхаусу піде дітям подружжя Трампів – Еріку, Дональду-молодшому та Іванці.

Моїй мамі дуже подобався цей будинок,
– сказав Ерік та зазначив, що меблі можна буде придбати разом із будинком.


Усі зони відрізняються за стилем / Фото Evan Joseph Photography

Фасад збудованого у 1879 році будинку із мансардним дахом та виготовленими під замовлення дверима навряд чи асоціюється у покупців із декадентським інтер'єром. Проте усередині зібраний цілий комплекс екзотичних предметів: бібліотека із леопардовим принтом, картини із тваринами, золоті штори та рожева ванна кімната.


Бібліотека / Фото Evan Joseph Photography

Стиль оселі змінюється від кімнати до кімнати. Тут версальська їдальня поєднується з вітальнею у стилі ампір. Сама Івана описала це приміщення, як місце, де б міг жити Людовик XVI, якби у нього були гроші. Між цими двома зонами розташований білий рояль.


Спальня Івани Трамп / Фото Evan Joseph Photography

Попри наявність великої кількості декору, тут немає повноцінної кухні. Як зізналася сама Трамп, це пов'язано з тим, що останніми роками вона мало готувала.


Одна із віталень / Фото Evan Joseph Photography

Агенти вважають, що новий власник, швидше за все, захоче розпочати масштабну реконструкцію, проте наголошують, що покійна Івана дуже пишалася цим місцем.

Інтер'єр інших приміщень / Фото Evan Joseph Photography