Пори року мають вплив і на наш інтер'єр. Гармонія житла та навколишнього середовища завжди гарантує особливу атмосферу, заради якої варто докласти трішки зусиль до свого помешкання. Як саме розповідає редакція 24 каналу.

Цікаво Інновації на ринку нерухомості: як базові норми співіснують з новими технологіями

Позбуваємося зайвого

Очищення простору від зайвих деталей – найкращий та найлегший спосіб освіжити інтер'єр. Як правило, зима є періодом своєрідного накопичення, тому варто уявити себе мінімалістом та прибрати усе необхідне. У просторі стане більше місця, куди зможе проникнути ласкаве весняне сонце.

Особлива естетика / Фото Pixabay

Усім речам – своє місце

Наступним логічним етапом є організація для зберігання речей. Саме час зробити детальну ревізію та чітко визначити місце кожного елемента. Сезонний одяг можна сховати, а реорганізація інших речей матиме позитивний вплив на інтер'єр.

Наводимо порядок / Фото Pixabay

Увага до спальні

"Свіжі" відтінки постелі, квіти, нові штори – тут будуть доречними усі ідеї, які допоможуть оновити спальню. Кардинальні зміни не потрібні, спробуйте змінити атмосферу та загальну картину дрібними, але яскравими деталями.

Делікатність – головний весняний мотив / Фото Pixabay

Рослини та текстиль

Ні для кого не стане секретом, що свіжі вазонки неабияк впливають на інтер'єр і додають йому особливого колориту, коли простір наповнений сонцем. Впустіть природу у свій дім – і весняний настрій гарантовано.

Що стосується текстилю, то тут все просто – пора надати перевагу світлим кольорам. Пледи, скатертини, подушки – усе має підживляти гарний весняний настрій.

Деталі створюють настрій / Фото Pixabay