Дуже часто для оренди відпочивальники обирають саме однокімнатні помешкання. Тому аналітики OLX Нерухомості розрахували середню вартість подобового винаймання такого житла, повідомляє 24 Канал.

Зверніть увагу Від чого залежить вартість квадратного метра в новобудові

Яка вартість оренди в популярних для лижного катання локаціях

Аналітики простежили, що найпопулярнішими для лижного катання в Україні є п'ять локацій. Найперше це селище Славське, де розташований відомий гірськолижний курорт "Захар Беркут". Також дуже популярним є село Поляниця, де українці з'їжджаються до "Буковеля".

Окрім цього, виокремлено ще три населені пункти, а це селище Мігово, а також села Пилипець та Вишка. Ось скільки в середньому коштує орендувати там однокімнатне житло (ціна за добу):

  • Славське, Львівська область – 1 982 гривні (112 оголошень на ринку подобової оренди);
  • Поляниця, Івано-Франківська область – 5 405 гривень (87 оголошень);
  • Мігово, Чернівецька область – 3 752 гривні (31 оголошення);
  • Пилипець, Закарпатська область – 2 100 гривень (12 оголошень);
  • Вишка, Закарпатська область – 1 167 гривень (12 оголошень).

У гірському селищі Верховина продають унікальний будиночок

У селищі Верховина, що є осередком гуцульської культури, продають особливий будиночок А-подібної форми. Це дерев'яне помешкання із сучасним інтер'єром у теплих відтінках. Площа житла становить 80 метрів квадратних. Усередині є дві спальні, вітальня, кухня та санвузол.

Це ідеальний варіант для сім'ї, яка часто їздить відпочивати в гори. Також будиночок буде чудовим варіантом для інвестиції, щоб реалізувати туристичний бізнес в Карпатах. Вартість унікального трикутного будиночка становить 79 тисяч доларів.