Приватний острів має площу 26,7 гектара, а розкішний дім, який збудували на замовлення, вміщує три спальні. Усе це коштує понад 7 мільйонів доларів.

Зверніть увагу Інвестиції в комерційну нерухомість: які ризики потрібно враховувати в сьогоднішніх реаліях

Власний острів з будинком

Острів Рем розташований на східному узбережжі Тасманії, між Орфордом і Свонсі. Його природа вражає, звідти відкриваються такі краєвиди, які важко описати словами.

Будинок на острові збудував власник, який працює у будівельній галузі. Головний поверх будинку вміщує вітальню з їдальнею. Поруч є офіс та медіакімната. Інша сімейна кімната займає весь другий поверх.

Житло на Рем Айленді / Фото Realestate

Рясне сонячне світло освітлює кожен сантиметр дому завдяки великим панорамним вікнам. Для повної зручності та невимушеного відпочинку в будинку є дві кухні.

Усередині основної житлової зони вишуканий кулінарний простір має великі кам'яні стільниці, техніку преміумкласу та комору. Друга кухня розташована на нижньому поверсі, де є великий склад для їжі та прохолодна кімната.

Є три великі спальні, і з кожної відкривається приголомшливий вид. Дві спальні містять вбудовані шафи, а в головній спальні класу люкс є гардеробна та стильна ванна кімната.

Розкішний будинок з трьома спальнями та терасою / Фото Realestate

На закритій дерев'яній терасі є бар для барбекю. Поруч також облаштувати гараж.

Острів має безмежний потенціал для сімейного відпочинку, постійного проживання або інвестиційної можливості. До місцевих магазинів можна дістатися за 20 хвилин їзди, до аеропорту – 1 година 15 хвилин.