В оголошенні зазначено, що "безкоштовне житло готове до вивезення", а новим власникам доведеться самостійно перемістити його на нову ділянку.

Цікаво Відомий девелопер назвав головні тенденції на ринку житла у 2022 році

Безкоштовний будинок під Сіднеєм: що відомо

За даними realestate.com.au, будинок із чотирма спальнями та двома ванними, а також земля на якій він розташований, оцінені в 1,56 мільйона доларів. Причому більшу частину вартості становить сам ділянка.

Аналогічну площу землі продають в передмісті Сіднею в середньому за 1,3 мільйона доларів, а витрати на знесення будинку можуть сягати 70 тисяч доларів. Відтак все більше австралійців "роздають" нерухомість за безцінь, щоб очистити ділянку та підготувати її під будівництво.


Будинок в ідеальному стані / Фото The Sun

Власники зазначають, що перевезення будівлі – це значно екологічніше, ніж її руйнування. Повторне використання конструкції зменшить кількість відходів. До того ж хтось із малозабезпечених верств населення отримає просторе та доступне житло.

В оголошенні вказано, що будинок перебуває у гарному стані. Як зовні, так і у середині відсутні будь-які пошкодження. Забрати його пропонують на початку березня. Витратитися майбутньому власнику доведеться лише на перевезення конструкції.