Меггі зізнається, що її кар'єра розпочалася, як експеримент під час декрету. Однак вже зовсім скоро хобі переросло у повноцінну роботу, завдяки якій сім'я Макгоу може виплачувати іпотечний кредит.

Актуально Яка пора року найвдаліша для покупки квартири: поради, які допоможуть зекономити

З чого все почалося

Відреставрована хлібниця / Фото інстаграм maggiemcgaugh

Для Меггі все почалося з покупки дерев'яної хлібниці за 3 долари. Блогерка зізнається, що це зайняло "цілу вічність", проте схвалення в соцмережах вартувало того. ЇЇ знайомі просили поділитися процесом перетворення меблів й згодом жінка почала знімати DIY-відео.

Кухонний набір / Фото інстаграм maggiemcgaugh

Меггі швидко підвищила кваліфікацію, змінюючи маленькі предмети на масштабні проєкти, приміром, обідній стіл чи тумби.

Важливо й те, що до народження дитини, Меггі працювала із соціальними мережами, тож її популярність в тіктоці та інстаграмі частково зумовлена розумінням, як правильно просувати продукт. Саме там жінка продає свої курси з відновлення старих меблів. Це головний дохід блогерки.

Ось кілька порад, які дає блогерка

Почніть з простого

До відновлення Після відновлення Блогерка розповіла, як дати друге життя старим меблям / Фото інстаграм maggiemcgaugh

Ви можете придбати на розпродажі (або знайти в спеціальних групах, де віддають меблі задарма) речі, які ще не втратили функціональності, проте дещо зносилися під впливом часу. Очистіть та відшліфуйте поверхню, нанесіть ґрунтовку та пофарбуйте придбану річ у благородний колір.

Вивчіть стилі

Відновлені меблі Відновлені меблі Блогерка розповіла, як дати друге життя старим меблям / Фото інстаграм maggiemcgaugh

Меггі розповідає, що головний секрет відновлення – це розуміння з чим ви маєте справу. Перш ніж приступати до роботи, блогерка вивчає в яку епоху було виготовлено річ.

Деякі стилі мають об'ємні форми, тож вони краще пасуватимуть до інтер'єру в стилі бохо чи кантрі. Якщо виріб має прямі лінії – при відновленні я опираюся на зразки модерну, – розповідає Меггі.

Використовуйте різні підходи

Блогерка розповіла, як дати друге життя старим меблям / Фото інстаграм maggiemcgaugh

Блогерка радить не покладатися на ті самі процеси знову і знову. Ключовий момент при реставрації – творчий підхід. Наприклад, тут вона використала шпалери, довівши, що вони можуть стати чудовим матеріалом для обробки комодів.

До теми Мешканець Лондона перетворив будиночок доглядача кладовища на стильне помешкання

Мисліть креативно

Блогерка розповіла, як дати друге життя старим меблям / Фото інстаграм maggiemcgaugh

Цей ретро-набір навряд чи можна було б використовувати за призначенням у наші дні. Однак у руках Меггі він перетворився на затишне ліжко для домашнього улюбленця.

Витрачайте якомога менше

Блогерка розповіла, як дати друге життя старим меблям / Фото інстаграм maggiemcgaugh

Меггі знайшла цей комод на узбіччі дороги та покрила його фарбою за 1 долар. За словами жінки, використовуючи бюджеті речі, ви зможете розпочати власну прибуткову справу без стартового капіталу.

І найголовніше, якщо ви вирішили зайнятися реставрацією меблів, навчіться сприймати кожен виклик, як можливість отримати нові знання та навики. Адже без цього не буде прогресу.