Для того щоб уникнути помилок при ремонті, слід знати кілька важливих моментів. Детальніше розповіла дизайнерка інтер'єру Анна Петайтіна.

Читайте Скляна перегородка у ванній: у чому плюси та мінуси такого рішення

Сьогодні я написала про кілька помилок при ремонті, які буде складно бюджетно переробити, і найбільш бюджетний варіант "змиритися" нам точно не підходить, тому ми заздалегідь прочитаємо про них і не будемо їх робити,
– зазначила Петайкіна.

Яких помилок уникати в ремонті

  • Незаконне перепланування

За словами дизайнерки інтер'єру, це рішення може призвести до серйозних наслідків. При перевірці можуть зобов'язати повернути все в первинний вигляд і заплатити штраф. Також можуть виникнути проблеми при продажу нерухомості.

  • Розетки

Важливо пам'ятати, що розеток багато не буває. Необхідно продумати точки для кожної кімнати заздалегідь. Сплануйте, де і яка техніка буде використовуватися. Не забудьте про новорічну ялинку та гірлянду.

  • Сантехнічний люк

За словами Анни Петайкіної, сантехнічний люк не має бути занадто маленьким. У разі якоїсь аварії до нього повинен бути зручний доступ.

Люк не має бути маленьким / Фото pinterest

Цікаво Які кімнатні рослини безпечні для дітей і домашніх тварин: ТОП-3

  • Стяжка підлоги

Важливо вибрати матеріал для підлоги та знати його товщину до стяжки. Це дозволить зробити укладку підлоги на одному рівні, уникнути перепадів і використання порогів.

  • Міжкімнатні перегородки

Дизайнерка інтер'єру порекомендувала ретельно підбирати матеріал для міжкімнатних перегородок. Важливо прорахувати навантаження. Наприклад, стіна може бути занадто хисткою для кронштейна з ТБ.

  • Проводка

Якщо у квартирі стара проводка – краще відразу її замінити. Це дозволить уникнути раптової проблеми.

  • Двері

Заздалегідь продумайте, в який бік будуть відкриватися двері.

Бік відкривання дверей потрібно продумати до їх установки / Фото pinterest

Одна з безглуздих помилок при ремонті, коли вимикач у результаті виявляється з боку петель,
– резюмувала Анна Петайкіна.