Нинішні власники викупили будівлю у 2016 році та почали ремонт у занедбаному приміщенні. Здебільшого оновлення стосувалися електрики, сантехніки, фарбування стін тощо. Власники навіть мали змогу насолоджуватися "творчою свободою" в окремих частинах історично важливої ​​будівлі. Та зовні готель вони не оновлювали зовсім, оскільки це історична будівля.

Зверніть увагу Яку квартиру обрати: плюси та мінуси життя на високих і низьких поверхах

Готель наче переносить у 19 століття

Останнім часом це місце здавали в оренду для весільної пари на 48 годин. Протягом цього часу вони мають доступ до восьми готельних номерів, комерційної кухні й танцювального залу. Окрім того, в готелі є власник салон, який доступний лише орендарям.

Свого часу протягом 100 з гаком років будівля також була приватною резиденцією. В готелі досі є "кімната менеджера", де жив чоловік, який обслуговував будинок.

Дизайн інтер'єру виконаний у класичному стилі. Під час ремонту власники зберегли більшість оригінальних деталей, тому готель є справжньою капсулою часу.

Інтер'єр просто вражає / Фото Sotheby's International Realty

Разом з готелем власники можуть продати частину свого бізнесу з ліцензією на алкогольні напої. Продавець навіть погодився б залишитися керувати готелем на певний час, поки нові власники вивчать правила.

Регіон, де розташований готель, відомий завдяки чудовим винам та смачній їжі. Тож агенти з нерухомості кажуть, що це ідеальне місце для життя чи заробітку.