Про це на брифінгу від 15 липня повідомили голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов, мер міста Сергій Моргунов та заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко.

Читайте також Як оформити купівлю нерухомості в період воєнного стану: поради експерта

Під час виступу Кирило Тимошенко зазначив, що будинок офіцерів відновленню не підлягає. Водночас долю будинку побуту "Ювілейний" – вирішить експертна комісія.

Тільки що ми переговорили з очільником міста і з очільником області, що Будинок офіцерів буде підлягати зносу, – заявив він. Щодо цієї будівлі (Ювілейний, – 24 канал), ще обстеження. Буде або знос, або капітальний ремонт. Тобто є розуміння, що ці дві будівлі будуть зноситись.
– сказав він.

За словами заступника голови Офісу президента України, що повинно бути на цьому місці, які саме об’єкти й коли їх буде побудовано вирішить громада.

Як повідомив голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов, спеціальну комісію створять на базі Вінницької ОВА та міської ради. Спеціальна робоча група проведе експертизи та надасть фінансову оцінку щодо наслідків ракетного обстрілу.

Але ми чекати не будемо і відновлення буде найближчим часом. Ми вже бачили, що починають відновлювати вікна в будинках,
– підкреслив Борзов.

Наразі до Вінницької міськради надійшло близько 40 запитів щодо відновлення пошкоджень, зокрема заміни вікон й дверей. За словами міського голови Сергія Моргунова, цим питанням вже займаються комунальні служби.

Ракетний обстріл Вінниці: коротко

Важливо – кількість загиблих від удару по Вінниці знову зросла: дивіться відео