Гарна бригада дозволить уникнути помилок під час ремонту. Як правильно вибрати будівельну бригаду розповіли дизайнери інтер'єру з Full House Design.

Цікаво Інтер'єр маленької квартири: як перетворити мінуси в плюси

Як вибрати бригаду для ремонту

  • У хорошої будівельної бригади повинен бути чіткий графік робіт і прайс відповідно до матеріалів і обсягу робіт. Замовник повинен мати можливість ознайомитися з ним перед початком співпраці.
  • Майстри бригади повинні знати і вміти працювати з сучасними будівельними матеріалами, знати нові будівельні техніки та інструменти.

Тому задумайтесь, якщо двері прихованого монтажу наводять на будівельників жах, а обрізка плитки під 45 градусів викликає в руках тремор,
– уточнили дизайнери інтер'єру.

  • У бригаді мають бути профільні фахівці (електрик, сантехнік та ін.) для кожного етапу робіт.

У бригаді мають бути профільні фахівці / Фото pinterest

Важливо Як оформити вікна у квартирі: дизайнерка інтер'єру назвала модні фішки

  • Важливим показником є вміння працювати в команді з дизайнером. Це дозволить уникнути помилок під час ремонту, а в разі якщо вони виникли – оперативно знайти рішення.
  • Хороші фахівці повинні вміти читати та розуміти будівельні креслення.

Справжні професіонали, як тільки отримують на руки креслярську документацію, намагаються вникнути та вивчити кожну деталь, кожен вузол і т.п. І якщо виникають питання, не посміхаються і не пропонують спростити процес або замінити матеріали, а задають уточнюючі питання і намагаються розібратися,
– розповіли дизайнери інтер'єру.

Слід пам'ятати, що дешева будівельна бригада може зробити неякісний ремонт, а усунення помилок вимагає багато часу і додаткові витрати.