Найдорожча квартира в Рівному розташована на вулиці Костромській. Її точна вартість складає 170 800 доларів, повідомляє 24 Канал, проаналізувавши ринок нерухомості на платформі онлайн-оголошень OLX.

Зверніть увагу Пільгова іпотека "єОселя" під 3%: відповідаємо на поширені питання

Який вигляд має найдорожча квартира в Рівному

Квартира вміщує три спальні, суміжний санвузол, простору кухню-студію та велику гардеробну. Меблі й техніка входять у вартість. Загальна житлова площа квартири складає 81 "квадрат", з них на кухню припадає 15 метрів квадратних.

Ремонт у квартирі зроблений за дизайнерським проєктом. Інтер'єр виконаний здебільшого в білому, чорному та сірому тонах. Найбільше увагу привертає чорна ванна кімната, що є справді розкішною. Як вказує авторка оголошення, це житло класу "еліт".

Сучасний інтер'єр у нейтральних кольорах / Фото OLX

У помешканні є індивідуальне газове опалення, житло до того ж розташоване в новобудові. Тип будинку – цегляний, і в ньому налічується 9 поверхів. Запропонована квартира розташована на четвертому.

За продаж квартири відповідає агентство з нерухомості, тож новий власник чи власниця повинні будуть сплатити представникам певний відсоток. Потенційні покупці можуть оглянути помешкання, попередньо зателефонувавши.