Для того, щоб ваше житло було стильним і сучасним, не потрібно довго вивчати дизайнерські прийоми та секрети. Як зробити все просто та елегантно – розповість редакція 24 каналу.

Цікаво Скільки коштують новобудови у Києві: порівняння цін за класом та площею

Світлі відтінки

Сьогодні у моді світлі кольори. Вони візуально розширюють простір, роблять його повітряним та легким. Окрім того, вони дозволяють класно зіграти на контрасті, а кількість відтінків дозволить вам обрати саме той загальний фон, який вам до вподоби.

Приємна основа та вдалий контраст / Фото Pexels

Розумна техніка

Хочете бути сучасним – не відмовляйтеся від сучасних можливостей девайсів. Вони дозволять вам не лише бути на хвилі нових технологій, а й полегшать життя та поліпшать досвід дозвілля.

Девайси зайвими не будуть / Фото Pexels

Вільний простір

Гарне сучасне планування просто мусить передбачати незахаращеність простору. Все має бути розставлене таким чином, щоб помешкання було максимально вільним. Якщо вам не вдається досягнути цього ефекту – отже, варто зробити перестановку або позбутися деяких зайвих речей.

Просторість – сучасний тренд / Фото Pexels

Мистецтво

Відмовлятися від мистецтва – погана ідея, яка точно не має нічого спільного з сучасністю. Мистецтво має так багато напрямків, що знайти щось для себе буде вкрай легко. Будь-який арт-об'єкт стане не лише вдалим акцентом, а й може розповісти щось про ваші інтереси чи захоплення.

Мистецтво – обов'язковий елемент сучасної оселі / Фото Pexels