Більшість із них маркуються як нежитлові приміщення, які потребують нових власників. Тобто схема схожа до тієї, яку пропонують італійські муніципалітети. Однак початковий внесок тут значно вищий за 1 євро, інформує 24 канал.

Цікаво Як оформити купівлю нерухомості в період воєнного стану: поради експерта

А проте, щороку все більше нерезидентів Португалії приїжджає сюди, щоб оформити купівлю житла. Попит пов'язують із членством країни в Євросоюзі, стабільною політичною ситуацією, привабливим інвестиційним кліматом та географічним положенням. Тож, якщо ви готові інвестувати у ділянку на якій згодом може "вирости" ваш будинок – пропонуємо ознайомитися із найбюджетнішими пропозиціями.

Як відбувається купівля нерухомості в Португалії

Процес купівлі і оформлення нерухомості відбувається в кілька етапів:

  • внесення авансу,
  • підписання попереднього договору,
  • підписання фінальної угоди.

У попередньому договорі описується об’єкт продажу, його вартість, порядок внесення оплати та обов’язки сторін. Покупець повинен оплатити попередній внесок в розмірі від 10 – 25% від вартості об’єкта. Після цього власник нерухомості зобов’язаний зняти нерухомість з продажу, а юристи починають підготовку документів, що може тривати до пів року.

За цей час покупець вносить оплату податку на передачу власності – сума залежить від вартості об’єкта.

Фінальна угода укладається після перевірки достовірності всіх документів, Якщо всі умови задовольняють покупця та його нотаріуса – договір підписується. Після цього копії договору передаються в земельний кадастр, де реєструють нового власника нерухомості.

Трикімнатний таунхаус
Вартість: 8 500 євро

Як виглядає будинок / Фото propertyunder20k

Будинок площею 125 метрів квадратних розташований у муніципалітеті Міранда-ду-Корву – центральній частині Португалії. В оголошенні вказано, що об'єкт потребує реставрації. Однак після проведення усіх необхідних робіт у нового власника буде затишна двоповерхова домівка із видом на гори.

Ділянка під будівництво
Вартість: 9 800 євро

Як виглядає ділянка / Фото propertyunder20k

По сусідству – в окрузі Коїмбра пропонують ще один цікавий лот – ділянку серед природи площею 155 метрів квадратних. Щоправда, самі рієлтори зазначають, що це непросте випробування. Окрім невеличкого котеджу із сланцю, куди не проведені комунікації, новим власникам ловити тут нічого. Проте, потенційні покупці, які знають, який будинок хочуть та мають ресурси на його зведення – точно будуть у захваті від мальовничої локації.

Будинок для відпочинку
Вартість: 10 000 євро

Як виглядає будинок / Фото propertyunder20k

Невеличкий двоповерховий будинок, на ділянці 40 метрів квадратних, продавці рекомендують переоблаштувати у дім для відпочинку. Також тут є фруктовий сад, вид на місцеву площу та ріка.