Елітна нерухомість розляглась вздовж тихоокеанського узбережжя. Як виглядає будинок та скільки коштує пляжна розкіш, розповідаємо далі.

Цікаво Як перевірити забудовника в період воєнного стану: покрокова інструкція

Продається розкішна вілла з видом на океан

Регіон, в якому збудована садиба, здивує невимушеною атмосферою пляжного міста. Тут вирує яскраве нічне життя на океанському узбережжі, протяжністю 94 гектари. А вдень тут розважаються серфери та волейболісти.

Вартість елітної нерухомості з сонячним вайбом – 12,6 мільйона доларів. Її вікна виходять на океан, а розташована споруда на величезній кутовій ділянці. Огороджує будинок майстерно оформлена ландшафтними дизайнерами зелена зона та кам'яна огорожа. Тут же фонтан та зона для відпочинку з видом на океан.


Зона для відпочинку / Фото Forbes

Перший поверх оформлений у найкращих традиціях аркового мистецтва. За величезну суму покупець отримає більше ніж 1000 квадратних метрів житлової площі з кованими сходами, оздобленням із темного дерева та елегантною центральною острівною кухнею.


Елітна кухня / Фото Forbes

У будинку також є дворівневий домашній кінотеатр з мінібаром. Головну спальню прикрашають округлі вікна з дерев'яною обробкою, французькі двері, які виходять на балкон, високий камін і широкі дерев'яні балки на підлозі.

Головна спальня / Фото Forbes

Загалом в особняку є 5 спалень і 5 ванних кімнат. Можлива також оренда будинку: поточна плата становить 30 000 доларів на місяць.