Місцеві впізнають будинок з телебачення, адже колись це помешкання показували в одному шоу. Очевидно, воно справді зацікавило багатьох. Відомо, що будинок спроєктував німецький архітектор.

Зверніть увагу Ринок нерухомості відновлюється: в яких областях найактивніше будують та продають житло

Цікавий та навіть дивний екстер'єр, але розкішний інтер'єр

Попри естетику середини минулого століття, житло збудували лише у 2020 році. Нинішні власники – єдині люди, які жили в домі.

Інтер'єр має площу 167 квадратних метрів. Усередені встановлена бетонна підлога з різцями та сталеві сходи з горіховими поручнями ручної роботи. Розсувна скляна стіна у вітальні та їдальні відкриває краєвид на приватний внутрішній дворик та доступ до нього.

У будинку є кухня, вітальня, дві спальні та дві ванні кімнати. План поверху включає офісні приміщення та другу житлову зону, яку можна використовувати як художню студію, медіакімнату або навіть третю спальню.

Інтер'єр здебільшого у світлих відтінках / Фото Realtor

Будинок розташований неподалік від центру Альбукерке та його знаменитого зоопарку, який розміщений так близько, що можна почути рев левів із заднього двору. Житло межує з міською зеленою зоною Боске.

"Боске – це ліс, який росте вздовж річки Ріо-Гранде. Це один із найбільших, якщо не найбільший міський річковий ліс у Сполучених Штатах", – розповів агент з лістингу Брітт Харвіллкаже Харвілл.