У ТОП-20 забудовників Києва увійшла Корпорація Нерухомості РІЕЛ. Компанія потрапила до трійки лідерів, ввівши в експлуатацію 6 нових будинків за 2023 рік.

Зверніть увагу ОСББ та керуюча компанія: яка між ними різниця та що обрати мешканцям багатоквартирного будинку

Які критерії були визначальними

Під час формування рейтингу Мінфін враховував:

  • наявність у забудовника необхідних документів, що підтверджують введення будинків в експлуатацію (сертифікат чи декларація від Державної інспекції архітектури та містобудування);
  • дані щодо цільового призначення землі, на якій тривало будівництво;
  • дані про забудовників та замовників будівництва;
  • наявність та вид паркінгу, його площу та кількість паркомісць (під час воєнного стану він слугує укриттям).

Важливим критерієм для оцінювання була також участь забудовників в урядовій програмі іпотечного кредитування "єОселя", на яку зараз орієнтуються багато покупців житла.

Які досягнення КН РІЕЛ за 2023 рік у Києві

У рейтингу Мінфіну Корпорація Нерухомості РІЕЛ посіла друге місце. Забудовник здав в експлуатацію шість будинків із 1 540 квартирами. Загальна площа реалізованих квадратних метрів за рік склала 95 093 квадрати.

Нерухомість Аналітика ринкуКН РІЕЛ на другому місці в рейтингу / Дані Мінфіну

Мовиться про ЖК Great у Дарницькому районі та ЖК Ok'land у Солом'янському районі. На обидва житлові комплекси КН РІЕЛ мала дозвільні сертифікати та всі необхідні дані щодо замовників і цільового призначення землі. Також компанія подбала про підземні паркінги для майбутніх мешканців, які можна використовувати як укриття. А ще в ЖК Ok'land можна придбати квартири за пільговою іпотекою "єОселя".

Нерухомість Аналітика ринку
Інформація про житлові комплекси / Дані Мінфіну

Перш за все я вдячний команді, яка в такі складні часи самовіддано працює і досягає таких результатів. Також дякую нашим клієнтам, які довіряють нам. Усе це в сукупності дає можливість нам якісно будувати та створювати комфортні й якісні житлові комплекси,
– прокоментував президент Корпорації Нерухомості РІЕЛ Ростислав Мельник.

За словами лідера, зараз ситуація на будівельному ринку дуже складна для кожного забудовника. Проте команда КН РІЕЛ не збирається зупинятися, а працюватиме ще краще, аби перевершити тогорічні досягнення.