У серпні 2022 року будинок з величезним подвір'ям з'явився на ринку за 4 250 000 доларів США. Під час святкового сезону житло зняли з продажу, але на початку серпня його повторно виставили – цього разу за 3 825 000 доларів.

Зверніть увагу Інвестиційна цінність: чому наявність паркінгу збільшує привабливість житлових комплексів

Творіння відомого архітектора Френка Ллойда Райта

Агенти з нерухомості, що відповідають за продаж будинку, вже отримали три пропозиції від покупців. Однак будинок досі залишається доступним на ринку.

Теперішні власники купили нерухомість площею 375 квадратних метрів у 2012 році. Проєкт виконав славнозвісний Френк Ллойд Райт – американський архітектор-новатор, творчість якого мала величезний вплив на розвиток західної архітектури в першій половині XX століття.

Житло в Лос-Баносі виконане в стилі usonian. Воно вміщує аж сім спалень та шість ванних кімнат. План поверху – відкритий.

Будинок продають в ідеальному стані завдяки теперішнім власникам, які не пошкодували коштів на повну реставрацію. Господарі працювали з Еріком Ллойдом Райтом – онуком архітектора, який нещодавно також помер.

Інтер'єр оновлений, але багато оригінальних деталей зберегли / Фото The MLS

Власники використовували це житло як другий дім. Але під час пандемії вони не могли так часто їздити з Флориди, тому згодом вирішили продати будинок.