На цьому голова Офісу президента Андрій Єрмак наголосив під час звернення до міністрів закордонних справ країн-членів Ради співробітництва арабських держав Затоки.

Читайте також Ринок нерухомості оживає: на яких київських об'єктах відновили будівництво

Єрмак закликав арабські держави підтримати Україну фінансово

У виступі перед представниками арабських держав, голова Офісу президента запропонував їм долучитися до суверенних та інвестиційних програм у Національному суверенному фонді, який українська сторона запустить уже незабаром.

Подумайте про власні економічні інтереси. Після нашої перемоги Україна перетвориться на найбільший у світі будівельний майданчик. І ми запрошуємо вас долучитися до цього процесу,
– зазначив він.

За його словами, обидві сторони не просто продовжать спільні проєкти, але й максимально розширять співпрацю. Зокрема в таких галузях, як:

  • сільське господарство,
  • транспорт,
  • туризм,
  • оборонний комплекс,
  • IT-технології.

Арабські держави Затоки отримали пропозицію долучитися до відбудови України

Єрмак закликав держави Затоки надати нам фінансову допомогу для зміцнення нашої стійкості та пообіцяв, що відразу після перемоги наша сторона запросить арабських фахівців до відбудови України.

Пропонуємо взяти участь у відбудові нашої країни. Запрошуємо вас приєднатися до масштабних інфраструктурних, транспортних та гуманітарних проєктів, які вплинуть на майбутнє всього континенту,
– йдеться у зверненні Єрмака.

Насамкінець, він підкреслив, що керівництво арабських держав демонструє особливу мудрість під час роботи із стратегічно важливими проєктами і це в теперішніх реаліях особливо важливо для України.

До теми – Єрмак виступив на засіданні Комітету парламенту Ірландії: дивіться відео