Українці активно скуповують житло за кордоном: які країни в лідерах

20 червня 2021, 15:54
Читать новость на русском

Джерело:

Ubr

Громадяни України активно купують житло і землю під забудову за кордоном. Попит зростає, не дивлячись на карантинні обмеження через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19.

Найпопулярнішою країною для покупки нерухомості серед українців є Туреччина. Які ще напрями цікаві співгромадянам – читайте далі.

Важливо Острівець затишку для всієї сім'ї: який ЖК обрати у Львові

Нерухомість в Туреччині

Останнім часом попит на житло в країнах Євросоюзу суттєво знизився. Водночас зростає популярність нерухомості у Туреччині. За словами експертів, вона становить 60 – 70% від усіх міжнародних угод. Причиною називають лояльні умови в'їзду до країни під час карантину, а також ціни на нерухомість. Купити житло у Туреччині можна від 40 тисяч євро (1,3 мільйона гривень).

Найчастіше українці цікавляться Аланією, Бодрумом і Стамбулом. Це одно-, дво- і трикімнатні квартири для проживання, а з не з метою інвестицій.

Туреччина користується популярністю серед українців / Фото Pixabay

Цікаво Доступна іпотека під 7%: скільком українцям вдалося отримати кошти

Які ще країни популярні

Болгарія стала другою країною за популярністю серед українців. Однокімнатну квартиру можна купити за ціною від 20 тисяч євро (645 тисяч гривень). Здебільшого вибирають одно- і двокімнатні квартири на березі Чорного моря.

Громадяни України також купують житло у Польщі. Тут переважно вибирають квартири у тих містах, де можна працевлаштуватися: Варшава, Краків, Вроцлав, Гданськ, Катовіце. Ціни на нерухомість – від 60 – 70 тисяч євро.

Житло в Польщі купують заробітчани / Фото Pixabay​

Далі йдуть Іспанія, Італія та Грузія. Однак попит у цих країнах суттєво знизився, адже вони закриті для іноземців.

На п'ятому місці – Таїланд. Це близько 6 – 7% попиту. Переважно житло в країні купують під інвестиції. Бюджет складає 80 – 200 тисяч доларів (2,2 – 5,5 мільйона гривень).

Також українців цікавить нерухомість в Чехії, Чорногорії, Франції, ОАЕ. Однак попит на житло в цих країнах нижчий, ніж у згаданих вище.