Агент Даррен Пірс каже, що нинішні власники вирішили зробити сад, бо хотіли зробити терасу "бцльш екологічною". За його словами, потенційні покупці люблять сад під час відкритих оглядів будинку.

Зверніть увагу Зелені зони, спортмайданчики, лаунж-зони: як КН РІЕЛ створює комфортне середовище для життя

Тераса з унікальним садом на даху

"Там є система водопостачання, також власники мають садівника, який приходить вивозити бур'яни. Його потрібно лише прополювати кожні шість місяців", – розповідає Пірс.

Сад на даху / Фото Realestate

Хоча сад розміщений на даху тераси, його можна побачити з мансарди. Агент з продажу сказав, що тераса була популярна під час маркетингової кампанії через свій розмір і розташування, а її орієнтовна ціна становила 2,8 мільйона доларів.

"Завдяки нещодавньому ремонту, який плавно поєднує старі та нові елементи, дах і вертикальні зелені стіни поливаються через автоматизовану систему зрошення", – пишуть в оголошенні.

У будинку є чотири спальні та дві ванні кімнати. Також помешкання вміщує окремий кабінет, вітальню, їдальню та сімейні приміщення. Тут є внутрішній двір і мармурова кухня.

Дворик також озеленений / Фото Realestate

Тераса розміщена у Дарлінгхарсті. Середня ціна будинку за останні 12 місяців у цьому районі становить 2,26 мільйона доларів із темпом зростання на 10,6 відсотка.