Разом з будинком продають ще гараж, який ще більше схожий на космічну тарілку. Нерухомість з'явилася на ринку за 850 тисяч доларів.

Зверніть увагу Сьому чергу ЖК "Велика Британія" від КН РІЕЛ введено в експлуатацію: що пропонують мешканцям

Екстер'єр сподобається не всім

Будинок з дивним дахом вміщує чотири спальні та має площу 300 квадратних метрів. Його збудвали ще в 1965 році та з того часу багато оновлювали. Однак первинний шарм житла зберігся у помітних деталях, що характерні для середини минулого століття.

Унікальний будинок спроєктував архітектор Воррен Хейлман. Серед його робіт: аеропорт Спокан, Регіональний будинок охорони здоров'я та Паркейд Плаза.

Востаннє будинок продавали в 2010 році за 369 500 доларів. Теперішній власник переробив кухню, придбавши нові шафи та стільниці.

Всередині будинок гарний та просторий / Фото Coeur dAlene MLS

"Житло заховане в лісі, тож ви почуваєтеся так, наче він приватний. Хоча будунок максимально усамітнений, то центру міста їхати всього лише кілька хвилин", – розповідає агент з лістингу Джоель Елджі.

Інтер'єр зроблений у стилі мінімалізм. Тут світла дерев'яна підлога, білі стіни та панорамні вікна. У будинку бракує меблів, тож їх новому власникові потрібно буде докупити. Окрім спалень та кухні, тут ще є вітальня.

Задня тераса та відкрите патіо з гідромасажною ванною – ідеальне місце для насолоди краєвидами. У гаражі можна вмістити два авто.