Цей будинок вражає не так своїм автентичним стилем, як вишуканими садами, що були вже відзначені низкою авторитетних нагород.

Цікаво Контролювати забудову стане легше: девелопер про відкриття реєстру об'єктів будівництва

Чим унікальний будинок Ріплі

Історична резиденція Ріплі – це унікальна перлина в районі Стрітхем Коммон у Лондоні. Зведена вона ще у 1764 році на місці колишнього Ale House. Реставрація будівлі тривала кілька десятиліть і врешті була завершена у 2016.


Вишуканий старовинний будинок / Фото House beautiful

Головна мета відновлення – повернути приміщенню його колишню славу та поновити у списку елітної нерухомості у місцевості. Тож автентичний стиль та розумні технології стали головним викликом для власників, адже довелось чимало попрацювати над тим, аби поєднати ці два контрасти.

Відтак окрім 5 спалень в будинку з'явився кінозал, укомплектований проєктором, екраном та кондиціонером, тренажерний зал, підсобне приміщення та басейн під внутрішнім двориком у саду.


Одна зі спалень будинку / Фото House beautiful


Так виглядає кухня / Фото House beautiful

При створенні Ripley House було використано чимало інноваційних технологій, щоб зменшити споживання енергії, зокрема компостування харчових і садових відходів, світлодіодні ліхтарі, розмноження рослин у теплицях, рослинні кашпо, термостати, конденсаційний газовий котел, інтелектуальна система контролю опалення та гарячої води та інше.


Одна з кількох зон відпочинку / Фото House beautiful


Унікальне місце / Фото House beautiful


Природа тут вражає / Фото House beautiful

Унікальна родзинка – сади поруч з будівлею, які можуть похвалитися кількома зонами для відпочинку, дорослими квітами та деревами, а також місцем для городу та системою поливу, яка збирає дощову воду.

Наразі будинок можна придбати за 2 950 000 фунтів стерлінгів.