Він використовується в будь-яких приміщеннях, ванна – не виняток. Чи варто оформляти ванну кімнату у білому кольорі – розповіла дизайнерка інтер'єру Вікторія Файнблат.

Зе темою Якою буде ванна майбутнього: несподівані рішення в інтер'єрі

Плюси білої ванної кімнати

Простір стає дуже світлим, що особливо важливо з урахуванням того, що у більшості квартир ванні кімнати не мають природного освітлення,
– зазначила Файнблат.

  • Білий колір робить приміщення візуально просторішим. За словами дизайнерки інтер'єру, це дуже вагома перевага, оскільки найчастіше ванні кімнати невеликої площі. Особливо це стосується будинків радянської забудови.
  • Білий колір також є оптимальним фоном для декору будь-якого тону. При цьому інтер'єр можна оновити у будь-який момент без особливих складнощів. Достатньо змінити аксесуари і надати актуальності у контексті нових трендів дизайну. Вікторія Файнблат уточнила, що таке оформлення довго здаватиметься свіжим.

Біла ванна сподобається людям різного віку / Фото pinterest

  • Світлі відтінки спокійні, тому вони подобаються людям різних поколінь. Ванна у білому кольорі буде затишною для всіх.

Цікаво Ключ до крутого інтер'єру: дизайнерка назвала 3 модних рішення

Мінуси білої ванної

Холодність і деяка офіційність внутрішнього оздоблення, асоціації з операційною. Ванна кімната здається нежитловою. Такого ефекту можна уникнути за допомогою декоративних елементів,
– назвала один з недоліків білої ванної Вікторія Файнблат.

Біла ванна має як плюси, так і мінуси​ / Фото pinterest

  • Ще один мінус ванної у білому кольорі – непрактичність світлих тонів при оздобленні приміщень. Це пов'язано з тим, що світлі предмети швидко брудняться, тому вимагають особливого догляду і частого прибирання. У зв'язку з цим, білий колір часто поєднують з більш темними тонами, щоб приховати проблемні місця.