Житло збудували наприкінці 1980-х років у середземноморському архітектурному стилі. Помешкання вимушено модернізували через повінь, яка охопила обидва поверхи. Над проєктом працював дизайнер, який вклав туди багато зусиль.

Зверніть увагу Сьому чергу ЖК "Велика Британія" від КН РІЕЛ введено в експлуатацію: що пропонують мешканцям

У кожній кімнаті є особливі деталі, а ванні – це окремий вид мистецтва

Почнімо з кухні. В інтер'єрі помітна любов дизайнера до яскравих кольорів, про що він власне і зізнався.

"Для мене кольори – це заклик до позитивної енергії. Яскраві тони дуже впливають на ваше мислення. Якщо все зробити правильно, це може буде ваша щоденна симфонія", – каже дизайнер інтер'єру.

Яскраві деталі на кухні / Фото Ema Peter

Натуральні та високоякісні матеріали створюють багату та вишукану атмосферу. Серед них є вапняк, рідкісний онікс, високоякісний мармур, білий дуб і волоський горіх.

Тут і в усьому будинку можна побачити мохер, оксамит, шкіру з Франції та Італії, міцну латунь для акцентів і фурнітуру.

Інтер'єр вітальні – вишуканий та елегантний. Одразу привертають увагу високі стелі та аркові вікна. Ще одна вітальня, яку називають сімейною, пофарбована в білих тонах і теплих сірих відтінках. Смугастий килим і синій диван створюють певний колорит.

Гарна вітальня з яскравими й темними акцентами / Фото Ema Peter

Кожен, хто шукає "спокійний", але стильний коридор, безсумнівно, черпатиме натхнення в цьому просторі. Тут є такі ж брудно-білі та сірі відтінки, як у сімейній вітальні.


Коридор у стилі мінімалізм / Фото Ema Peter

Ванні кімнати варті особливої уваги. Вони відрізняються від усіх інших затишком та зручністю. З першого погляду навіть не всі зрозуміють, що це ванна кімната, адже тут є диван та подушки.

Незвичайний інтер'єр однієї з ванних кімнат / Фото Ema Peter