Так, у Ворзелі за 100 днів планується встановити житло для поселення 15 родин, які втратили домівки. Нові помешкання з'являться на ділянці по вулиці Кленовій.

Читайте також Які житлові приміщення можна перевести у нежитлові та що для цього потрібно

Що відомо про проєкт Balbek Bureau

За словами Слави Балбека, це буде територія для комфортного проживання навіть у зимовий період. Зводитиметься воно із дотриманням будівельних та екологічних норм. На території містечка планується розташувати два житлові блоки та двір для експериментальної роботи.

Блок комунального типу буде призначений як для проживання, так і для роботи. На першому поверсі розташують коворкінг, для того аби мешканці мали змогу дистанційно працювати або навчатися. На другому поверсі облаштують кімнати для проживання.

Будівництво житла оцінюють приблизно у 500 доларів за квадратний метр загальнобудівельних робіт. Також у вартість входить зовнішнє та внутрішнє оздоблення та меблі.

Бюро отримало "зелене світло" від Офісу президента й наразі триває робота з конкретними забудовниками. Над проєктом тимчасового житла працює половина із 50 членів команди Balbek Bureau.

Згодом модулі можна буде розібрати й використовувати на іншій локації за іншим цільовим призначенням.