Приватний острів у Флетчері, штат Вермонт, продають разом з будиночком за 185 тисяч доларів. Житло хоч і маленьке, та дуже затишне. Воно вміщує одну кімнату, де облаштована кухня та два спальних місця, а також є горище.

Зверніть увагу Сьому чергу ЖК "Велика Британія" від КН РІЕЛ введено в експлуатацію: що пропонують мешканцям

Чудове місце з неймовірною природою

Варто зазначити, що тут є кілька мінусів: у помешканні немає електрики, водопроводу та внутрішнього туалету. Проте туалет є надворі, а також на природі облаштована душова кабіна.

Загалом цей будинок призначений для відпочинку, а не для проживання. Сюди добре приїхати на певний час із запасами води та їжі.

Дерев'яний будиночок для відпочинку / Фото Realtor

"Це сезонна власність, тож люди веслують на ніч або на вихідні, приносять власну їжу та насолоджуються природою. Це можливість відволіктися від роботи", – каже агент з лістингу Грант Вілер.

Острів має площу 1,7 акра та розташований на ставку Меткалф. Дім на усамітненій території збудували в 1990 році будинок. У помешканні можна розмістити до 6 осіб.

Чудовою ідеєю буде поставити намети та ночувати на дворі. Наступним власником, очевидно, стане той, хто прагне гарно відпочити на вихідні, любить природу та веслування.

Вигляд з повітря / Фото Realtor