Будинок у стилі Тюдорів розташований на площі 2063 квадратних метрів. З моменту побудови в 1928 році він мав лише трьох власників. І зараз будинок продають вчетверте за ціною в межах 13 – 14 мільйонів доларів.

Зверніть увагу Будівництво буде локомотивом розвитку, – девелопер про перспективи українського ринку житла

"Найчарівніший дім" для теперішніх власників

Подружжя каже, що це був "найчарівніший дім" для життя останніх 25 років. Тут власники виховали своїх дітей, влаштовували багато свят, у тому числі три дівич-вечори для своїх дочок. Та вони вирішили попрощатися з будинком, бо більше не потребують такої великої житлової площі.

"Це був чудовий сімейний дім, коли діти були меншими. Вони проводили весь час надворі, на тенісному корті, а влітку ми часто користувалися басейном", – каже власниця Джулія.

Нерухомість Тренди і натхненняСадиба з величезним тенісним кортом / Фото Realestate

Її чоловік Пол зазначає, що це помешкання було одним із небагатьох у цьому районі з повнорозмірним тенісним кортом. Також до власності належить окремий будинок біля басейну. Спочатку він слугував більярдною, потім місцем для "підліткового відпочинку", а останні роки – тренажерним залом.

У будинку є аж п'ять спалень, дві з яких вміщують ванні кімнати та просторі гардеробні. Також уваги вартий чудовий домашній офіс і кухня у французькому провінційному стилі з кам'яними стільницями.

Світлі та великі кімнати / Фото Realestate

Подружжя часто оновлювало будинок, але Джулія і Пол старалися "віддати данину історичним особливостям будинку". Тож вони залишили ,оригінальні димоходи, теракотовий гонтовий дах та оригінальні дерев'яні двері. Є навіть кнопка, через яку колись дзвонили до дворецького, а також великий винний льох.