У певному сенсі білий – це найпростіший колір для поєднання з іншими відтінками. Проте є певні тони, які допомагають йому виокремитися й стати розкішним акцентом у вітальні. Здебільшого, це нейтральні теплі відтінки.

Зверніть увагу Новий старт: три квартири у ЖК "Містечко Підзамче" від КН РІЕЛ придбано за програмою "єОселя"

Теплі нейтральні тони

Білий колір досить холодний, якщо обрати яскравий відтінок. Тому варто додати трохи тепла за допомогою теплих тонів, щоб створити відчуття затишку у вітальні. Це може бути бежевий, кремовий, верблюжий, кавовий, блідо-жовтий та інші.

Нерухомість Тренди КольориВітальня з білим диваном і блідо-жовтими стінами / Фото Caitlin Jones Design

Білий

Часто один із найкращих способів повноцінно представити білий диван – це створити монохромну, тобто одноколірну схему. Змішування різних білих відтінків допоможе створити непідвладний часу, класичний і напрочуд приємний дизайн. Головне – обирати якісні матеріали.

"Вибір якісних фарб, тканин, оздоблення може перетворити білий інтер'єр із просто красивого на естетично привабливий і функціональний", – кажуть дизайнери.

Чудовими доповненнями до монохромного білого інтер'єру стануть дерев'яні меблі та декор в оригінальній обробці.

Коричневий

Саме цей колір та його відтінки в поєднанні з іншими тоновими акцентами можуть справді оживити простір із білим диваном.

"Ми любимо використовувати дивани з різних білих тканин для наших дизайн-проєктів. Зазвичай ми поєднуємо їх з іншими нейтральними відтінками та додаємо яскраві кольори за допомогою подушок. Особливо доречними є червоні та коричневі тони, які зігрівають простір", – сказали провідні дизайнери.

До слова, найкраще білі меблі підходять для дизайну інтер'єру в пляжному стилі.