Розвиток онлайн-формату є пріоритетним і для Корпорації Нерухомості РІЕЛ. Девелопер вважає, що автоматизований сервіс, який допомагає знайти та придбати бажане житло з будь-якої точки світу, у будь-який час, – це те, що потрібно сучасному клієнту. Особливо в теперішніх реаліях.

Читайте також Як відновлюють новобудови, що постраждали внаслідок ракетних обстрілів: досвід КН РІЕЛ

Сайт, який працює для клієнта

Раніше, аби обрати квартиру чи дізнатись її вартість, доводилося їхати у відділи продажів, знайомитися із консультантами кількох будівельних компаній й вже на місці вивчати запропоновані варіанти, які є в наявності. Проте зараз така можливість є далеко не у всіх.


ЖК "Америка" від Корпорації Нерухомості РІЕЛ / Фото РІЕЛ

Чимало українців релокувалися в інші області, а подекуди – за кордон. Дехто із них давно мріяв про квартиру у Києві або Львові, проте відкладав купівлю через початок війни. Зараз же все більше переселенців замислюються про повернення додому й разом з тим починають вивчати ринок нерухомості – ціни, асортимент, умови придбання.

Враховуючи цей нюанс, лідери будівельного ринку намагаються налагодити реалізацію квартир за допомогою електронних майданчиків. Так, Корпорація Нерухомості РІЕЛ пропонує покупцям інтерактивний маркетплейс, за допомогою якого будь-хто може обрати одну з тисячі абсолютно реальних квартир. При цьому за лічені хвилини користувачі зможуть з’ясувати кожну дрібницю про об'єкт, який їх зацікавив.

Відвідувач нашої платформи за допомогою різних фільтрів може обрати свою квартиру за будь-якими параметрами: місто, житловий комплекс, поверх, квадратура, ціна. Він навіть може розрахувати розмір щомісячного платежу, якщо квартира оформлюється на виплат.
– розповідають у КН РІЕЛ.


Актуальні ціни на обрані квадратні метри можна перевірити онлайн / Фото РІЕЛ

Як придбати квартиру онлайн

Головне, що на підборі квартири онлайн процедура не завершується. Девелопер також пропонує укласти онлайн саму угоду. Все, що для цього потрібно – електронний підпис.


ЖК "Берег Дніпра" / Фото РІЕЛ

Для того щоб придбати квартиру у новобудові дистанційно, вам необхідно:

  • зареєструватися на сервісі електронного документообігу "Вчасно". Після цього вам відкриються опції перегляду, коментування, підписання чи відхилення документів. При цьому важливо зазначити контактний email;
  • відкрити надісланий вхідний документ від КН РІЕЛ та ознайомитися з ним.

При виникненні будь-яких питань, ви можете залишити коментар або зателефонувати своєму консультанту для отримання відповідей. Якщо ж вас все влаштовує, залишається підписати документ електронним підписом (КЕП/ЕЦП).