Облаштувати власний куточок відпочинку – справжня проблема, адже тут чимало нюансів. Це місце для розслаблення та перепочинку. Центром лаунж-кутка, звичайно ж, є диван, який повинен відповідати низці вимог. Він повинен бути зручним, функціональним, відповідати за формою і кольором всьому інтер’єру.

Читайте Інновації на ринку нерухомості: як базові норми співіснують з новими технологіями

Диван має мати не тільки хороші функціональні характеристики – він повинен бути красивим і пасувати до облаштування кімнати. При покупці дивану необхідно враховувати форму, механізм і набивку. У меблевих магазинах можна знайти безліч різних моделей, доступних у незліченній кількості дизайнів і кольорів.

Тенденції в інтер’єрі

Досі дуже популярні сірі дивани, поверхні урізноманітнюються: зшиванням, прошивкою або виділеними швами. Одним із класичних варіантів залишається шкіряний диван, який поєднує класичну елегантність та практичність.

Практично та зручно / Фото unsplash

Який чохол обрати

Важлива не тільки естетика, довговічність також має бути на першому місці. Покриття має бути товстим, щоб швидко не натиралося. Якщо вдома є діти, особливо маленькі, подумайте про покупку дивана зі знімним чохлом, який можна прати, або оббивкою з тефлоновим покриттям, яка зменшує сприйнятливість тканин до водопоглинання та сприйняття плям.

Функціонал на першому місці / Фото unsplash

Форма має значення

Деякі дивани з цікавою формою можуть виглядати як сучасні скульптури. Зазвичай їх розміщують в центрі кімнати, адже вони вимагають багато вільного простору. У невеликих приміщеннях вони працюватимуть не дуже добре. Замість одного великого дивана можна використати два менших і розставити їх у протилежних кінцях.

Все для хорошого відпочинку / Фото unsplash

Диван з функцією сну

Таке рішення ідеально підходить для невеликих приміщень. Диван з функцією щоденного сну повинен бути обладнаний зручним матрацом. Для вашої зручності обирайте моделі із контейнером для постільної білизни.

Продумана концепція / Фото unsplash